Autorzy bloga


Mateusz. Od 10 lat w branży, na co dzień kieruje zespołem kilkudziesięciu specjalistów z branży IT i marketingu. Interesuje się zarządzaniem relacjami między ludźmi, nowoczesnymi technologiami i marketingiem.Prywatnie i hobbystycznie kwalifikowany operator drona, miłośnik dobrych ujęć lotniczych oraz montażysta filmów. Jego motto życiowe to - "nie ma rzeczy niemożliwych!”

 

Jarosław. Absolwent Informatyki na poznańskim UAM, programista, Scrum Master. Programuje od ponad 10 lat, więc branżę IT zna od podszewki. To tylko wzmacnia go w przekonaniu, że do zarządzania oprócz kompetencji miękkich, niezbędna jest również specjalistyczna wiedza. Po godzinach umiejętności analityczne przenosi na piłkarskie boisko. Jest też nałogowym gadżeciarzem i majsterkowiczem. Nie wiesz, jak coś zrobić? Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz! 🙂

Paweł. Programista z zamiłowania. Przez pierwsze lata kariery związany z technologiami PHP i Ruby tworzył aplikacje od strony serwera. Obecny gwałtowny rozwój technologii webowych skłonił go, by skupić siły na języku Javascript, zarówno po stronie przeglądarki, jak i serwera. Poza programowaniem miłośnik pociągów i górskiego biegania.

 

Robert. Project Manager, związany z firmą od 1,5 roku.. Jako PM na co dzień zajmuje się ograniczaniem fantazji użytkownika i wprowadzaniem aplikacji do działania w rzeczywistych warunkach.  Wieloletnie doświadczenia w sektorze IT przekłada na aktualne projekty. Z zawodu  ekonomista o specjalizacji Kierowanie i organizacja przedsiębiorstwem, z zamiłowania od zawsze związany z rynkiem IT. Jego pasje to żeglarstwo, turystyka oraz majsterkowanie przy obróbce drewna.

 

Ania M. Prywatnie entuzjastka wszystkiego co portugalskie, zawodowo entuzjastka marketingu internetowego. Z zapałem odkrywa tajniki Google AdWords, aby realizować maksymalnie skuteczne kampanie dla klientów Globe System.

 

Błażej. Testowaniem zajmuje się od ponad 4 miesięcy. Od dawna interesuje się zarządzaniem jakością oraz jej kształtowaniem w produkcji, z czym związany jest także jego kierunek studiów. Mając na uwadze, jak wielką rolę odgrywa w naszym współczesnym życiu IT, postanowił rozwijać się w kierunku testowania aplikacji webowych oraz mobilnych, z czego czerpie niezwykłą satysfakcję.

 

Kasia. Project Manager, zajmuje się zarówno większymi aplikacjami, jak i mniejszymi stronami internetowymi. Lubi, gdy wszystko dopracowane jest w każdym szczególe. W wolnym czasie rysuje, czyta i zastanawia się, jak robić sto rzeczy na raz i nie zwariować.

 

Anna B. Od lat zajmuje się słowami, ich kształtowaniem i nadawaniem im wartości. Pisze, kreuje, wymyśla, projektuje, buduje społeczności w social media i tworzy reklamowe perełki.

 

Marianna. Kiedyś myślała, że będzie analizować i badać (architekturę modernistyczną), a okazało się, że buduje i analizuje. Cegiełka po cegiełce stara się stworzyć najlepsze możliwe kampanie AdWords dla Globe System wspomagając się Google Analytics.

 

Michał Sz. Pasjonat 360-stopniowej komunikacji internetowej. Z powołania pozycjoner i analityk webowy.

 

Daniel.Z zawodu Project Manager, z wykształcenia dziennikarz i filozof, z zamiłowania gitarzysta. Na swoim bucket list ma jeszcze tworzenie aplikacji mobilnych, projektowanie gier i zwiedzenie świata. A, że czasu ubywa, to wykorzystuje każdy dzień by być choć o krok bliżej celu.

 

Agnieszka. Marketing internetowy wciągnął ją na tyle, że bez większych sentymentów pożegnała się urbanistyką. W Globe System zajmuje się social media i email marketingiem. Po godzinach wyszukuje nowości ze świata kursów online i próbuje opanować niemiecki i niderlandzki.

 

Martyna. Jako studentka kognitywistyki stara się znaleźć relację między umysłem a tym, co wiadomo o estetyce. W głowie ma pełno pomysłów nie tylko na siebie, ale i na użytkowników stron i aplikacji mobilnych. Na jej biurku obok kawy zawsze znajduje się mnóstwo szkiców i kolorowych flamastrów, bez których jako UX Designer nie wyobraża sobie dnia w pracy. Wolny czas wykorzystuje na to, by pomalować trochę w programach graficznych.

 

Michał M. Junior Social Media Specialist po polonistyce, a co za tym idzie, lubuje się w pisaniu. Równie mocno, co literaturę i media (społecznościowe i nie tylko), kocha muzykę - opowiada o niej w radiu studenckim oraz od czasu do czasu organizuje koncerty.

 

Wojtek: Z wykształcenia menager z zawodu Specjalista Google Adwords. Głowę ma pełną pomysłów, które wykorzystuje przy tworzeniu kampanii reklamowych dla klientów Globe System. Wolny czas w większości poświęca koszykówce. Poza nią interesuje się butami sportowymi, rynkiem gier komputerowych oraz dobrym kinem superbohaterskim.

 

Michał D. Specjalista do spraw social media i content marketingu, związany z branżą od dwóch lat. Z wykształcenia filolog, obecnie dokształca się na studiach podyplomowych z zakresu marketingu on-line. Prywatnie miłośnik kulinarnych eksperymentów, literatury i podróżowania. Fascynat humanizmu technologicznego.

Komentarze są wyłączone